30. jūnijā Priekuļu slēpošanas un biatlona bāzē notika Biatlona federācijas rīkotās sacensības vispārējā fiziskajā sagatavotībā.
Sacensībās kopā startēja astoņdesmit sportisti no Alūksnes, Cēsīm, Daugavpils, Talsiem, Aizkraukles un Madonas. Madonu sacensībās pārstāvēja piecpadsmit Madonas BJSS audzēkņi.
Pirmais sacensību veids bija skriešana pa stadionu. Jaunākās grupas meitenes Kima Krūmiņa, Elizabete Paura un Karīna Narkovska izcīnīja attiecīgi 1., 2., 3.vietu, bet Kristaps Stabiņš bija 3. vietā. C grupā 3. vietā Raivo Aizstrauts. B grupā 3. vieta Reinim Lazdupam. A grupā 2. vieta Daijai Līvai Aivarei, bet junioros 3. vieta Mārtiņam Indriksonam.
Šaušanā 1. vieta Daijai Līvai Aivarei, 3. vietas – Rolandam Pužulim un Mārtiņam Indriksonam.
7-solī 1. vieta Daijai Līvai Aivarei un 3. vieta Emīlam Ezerkalnam.
Roku saliekšanā un iztaisnošanā 1. vieta Mārtiņam Indriksonam.
Kopvērtējumā 2. vietā Daija Līva Aivare, 3. vietā – Mārtiņš Indriksons un Raivo Aizstrauts.
Nākamās sacensības notiks 20. jūlijā Madonā.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS trenere biatlonā