Madonas BJSS triju komandu jaunie basketbolisti trīs dienas pavadīja starptautiskā basketbola turnīrā Igaunijā, Rakverē.
Šogad šajā turnīrā piedalījās 1997. g. dz., 1998. g. dz. un 1999. g. dz. zēnu komandas.
Turnīrs tika organizēts 6 vecuma grupās, spēles notika 8 sporta zālēs, piedalījās ap 1000 dalībnieku no 8 Eiropas valstīm – igauņi, lietuvieši, latvieši, krievi, somi, angļi, zviedri, dāņi. Kopā notika 150 spēles.
Turnīra sportiskais līmenis bija gana augsts, lai mēs, madonieši, saprastu, ko nozīmē basketbols, kā vajag trenēties, pie kā jāstrādā, kā jācenšas un kādai ir jābūt attieksmei, lai no mums sanāktu kaut ne augstas klases basketbolisti, bet labi sportisti, veselīgi cilvēki ar sportisku domāšanu. Turnīrā no Latvijas piedalījās tikai Jelgavas, Ventspils, Valmieras un arī Madonas komandas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto