14. un 15. maijā Madonas pilsētas sporta centrā notika starptautisks turnīrs basketbolā zēnu komandām U-14 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās piecas komandas, un divās dienās tika izspēlētas desmit spraigas spēles.
Šoreiz turnīrs bija izcili vērtīgs, jo katrā spēlē uzvarētājs noskaidrojās tikai mača izskaņā. 1. vietu izcīnīja Siguldas komanda, 2. vietā – Madonas BJSS, 3. vietā – "Jēkabpils/Līvāni", 4. vietā – "Tartu" (Igaunija), 5. vietā – "Iecava/Vecumnieki".
Madonas BJSS komanda jau pirmajā spēlē ar Siguldas basketbolistiem cieta zaudējumu (69 : 74), bet vēlāk tomēr, saprotot kļūdas un noskaņojoties katrai spēlei, spēja koncentrēties un uzvarēja komandu "Iecava/Vecumnieki" (70 : 47), "Jēkabpils/Līvāni" (87 : 42) un "Tartu" (87 : 74).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.05.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto