Madonā, Parka ielā, invalīdu atbalsta centra telpās jaunajā gadā jau notikušas dažas sacensības projekta dalībnieku grupā, lai noskaidrotu labākos republikas sacensībām un citām zonālajām sacensībām.
Atklātajā projekta dalībnieku turnīrā dambretē pirmajā trijniekā ierindojās Beāte Ozoliņa, Mārīte Kolveite un Pēteris Lazdāns. Zolītes turnīrā uzvarēja Velga Ezermale, aiz sevis atstājot Teiku Ūdri un Arti Vilku.
Vēl paredzēts rīkot sacensības novusā, šautriņu mešanā un zemledus makšķerēšanā.
Autors: VALDIS MASS,
Madonas invalīdu atbalsta centra
sporta organizators