Martā Madonas sporta centrā vērojām divas "Madona/Heta" volejbola komandas spēles Latvijas sieviešu amatieru līgā.
Pie mums viesojās studentu komandas no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA). Madonietēm spēlē pret RTU bija jāpiekāpjas ar 1 : 3 (19 : 25; 25 : 24; 21 : 25; 9 : 25). Pirmajos trīs setos risinājās līdzīga cīņa, bet ceturtajā setā komandas "Madona/Heta" meitenes netika galā ar pretinieču bloku.
Otrajā spēlē ar LSPA madonietes spēlēja brīvāk, azartiskāk. Ļoti labi izdevās serves, kas pretiniecēm sagādāja lielas grūtības. Madonas meitenes uzvarēja ar 3 : 0 (26 : 24; 25 : 21; 25 :14).
Šobrīd turnīra tabulā komanda "Madona/Heta" atrodas 9. vietā (no 11 komandām), un līdz fināla astotniekam pietrūkst vienas uzvaras. Kā veiksies, to rādīs divas spēles Rīgā ar studentu komandām no Latvijas Universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.04.2013.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
volejbola treneris
Foto no amatieru līgas spēles