24. aprīlī "SCK Madona" atlēti veiksmīgi startēja Vidzemes čempionātā spēka trīscīņā.
Par Vidzemes čempionu jauniešu grupā savā svara kategorijā kļuva Jānis Apsītis. Arī citi atlēti nepalika bez medaļām savās vecuma grupās un svara kategorijās: Gunvars Broks – 2. vietā, Armands Kupcis – 2. vietā, Ivo Cielaks – 3. vietā. Sacensībās piedalījās 80 dalībnieku. Mūsu atlētu treniņu vieta ir Madonas pilsētas 2. vidusskolā.
Februārī zālei tika iepirkti jauni trenažieri, un, sākot ar aprīli, treniņi ir pieejami plašākam interesentu lokam. Ceram piesaistīt jaunus atlētus un popularizēt spēka trīscīņu un spēkavīru vingrinājumus Madonas pilsētā.
Autors: GUNVARS BROKS
AUTORA foto