Madonas BJSS jaunāko grupu basketbola komandas ir aizvadījušas pēdējās spēles Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgā regulārajā čempionātā.
8. minispēļu sabraukumā Jēkabpilī 27. martā Madonas BJSS D-2 (1998./99. g. dz.) un D-1 (1997. g. dz.) zēnu komandas 4 spēlēs izcīnīja visas uzvaras. D-2 komanda spraigā mačā pieveica Rīgas „VEF" komandu (45 : 35), kur labu sniegumu demonstrēja trīs komandas spēlētāji: M. Kalniņš, A. Jurkāns, D. Sakne. Pēc šīs spēles pārliecība jau tika iegūta, un svinējām divas vieglas uzvaras spēlē ar „VEF 2"
(53 : 10) un „Inčukalnu" (97 : 7). Svarīgu uzvaru izcīnīja D-1 komandas puiši, kas apspēlēja „VEF" komandu (55 : 37).
31. martā Ogrē vairs tik labi neveicās. D-1 komanda zaudēja spēlē ar „Ogri" (38 : 44), kur notika cīņa par trešo vietu Austrumos. D-2 puiši arī zaudēja „Ogrei" (27 : 70), bet pieveica komandu „Rīga 4" (41 : 35) un „Rīga 5" (74 : 17).
8. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā D-1 komanda tikās ar tuvākajiem konkurentiem no Siguldas, un spraigā cīņā tomēr prieks par uzvaru (51 : 45).
Tādējādi D-2 puiši sezonu noslēdza ar 13 uzvarām un 9 zaudējumiem – 10. vieta 23 komandu konkurencē. D-1 komanda Austrumos ieņēma 4. vietu 14 komandu konkurencē ar 10 uzvarām un 3 zaudējumiem.
D-1 puiši 24. aprīlī brauca uz pārspēli ar Rietumu piekto spēcīgāko komandu – Arkādijas BJSS. Uzvara nodrošināja iekļūšanu Latvijas D-1 vecuma grupas spēcīgāko komandu astotniekā.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
GUSTAVA KETLERA foto