2007. gada Latvijas karatē čempionātā Madonas rajona sportisti ieguva piecas godalgotas vietas. Par čempionātu informē sporta centra "Samuraji" prezidents ROLANDS DRUŽEKS. Pieci Madonas rajona sportisti šajā prestižajā valsts čempionātā izcīnīja godalgotas vietas.
Sporta centra "Samuraji" audzēkne Sanita Mūrmane, kas mācās Ļaudonas vidusskolas 11. klasē, izcīnīja 1. vietu (kateg. 16 gadu un vecāki), Jānis Mūrmanis – 1. vietu (kateg. 14-15 gadu), Emīls Īvāns – 3. vietu (kateg. 12-13 gadu), kā arī Madonā dzīvojošie Artūrs Keiselis – 1. vietu (kateg. 10-11 gadu), pārstāvot Baltijas karatē klubu "Rīga", un Jevgeņijs Prostaks – 3. vietu (kateg. 16-17 gadu), startējot kopā ar sporta centru "Olimpiks" – Rīga.
Sanita Mūrmane, uzvarot savā kategorijā, paralēli iekļuva Latvijas izlasē un guva iespēju pārstāvēt valsti Eiropas čempionātā, kas notiks Itālijā, Triestē, 2008. gada 5.-17. februārī.
– Latvijas karatē čempionātu rīko Latvijas karatē federācija vienreiz gadā – decembrī. Šis čempionāts ir visprestižākās karatē sacensības Latvijā, jo uz tām ierodas visi spēcīgākie sportisti Latvijā, lai cīnītos par valsts čempiona titulu. Šīs sacensības visprecīzāk parāda īsto spēku samēru katrā individuālajā kategorijā, jo citās Latvijā rīkotajās sacensībās daudzi spēcīgākie sportisti nepiedalās un ir tādi, kuri piedalās visu gadu tikai ārzemju turnīros un ierodas tikai uz šīm sacensībām.
Latvijas karatē čempionātā izcīna ne tikai valsts čempiona titulu, bet arī iespēju iekļūt Latvijas karatē izlasē un pārstāvēt valsti Eiropas un pasaules karatē čempionātā 2008. gadā, pagaidām tas ir iespējams tikai sportistiem no 16 gadiem, bet ar 2009. gadu Eiropas čempionāti tiks rīkoti sportistiem no 14 gadu vecuma, – stāsta Rolands Družeks. Latvijas karatē čempionātā piedalījās ap 40 dalībnieku.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 29.12.2007.