Rīgā notikušajā atklātajā čempionātā personām ar īpašām vajadzībām 64 lauciņu dambretē, kas notika pēc Šveices sistēmas 7 kārtās, 14 dalībnieku konkurencē uzvarēja dobelnieks Jānis Āriņš – 6,5 p. Ar otro vietu šoreiz nācās samierināties Madonas invalīdu biedrības pārstāvim sporta meistaram Valdim Masam, viņa kontā divi neizšķirti un piecas uzvaras, rezultātā – 6 punkti.
3. vietā ierindojās Indulis Tomsons (Rīga) – 4,5 p.
1.-3. vietas ieguvēji saņēma medaļas, diplomus un balvas. Tiesneša lomā bija iejuties saikavietis Viesturs Bigačs.
Reizē notika arī šaha čempionāts, diemžēl veselības stāvokļa dēļ Madonas šahists Rudolfs Kalniņš nevarēja ierasties. Un jau vairākus gadus nepiedalās arī sievietes ne dambretē, ne šahā.
Dambretē bija tikai divas dalībnieces. Spēja ierasties pat tālās Daugavpils pārstāvji, kas guva uzvaras šahā.
Autors: V. SAMS