Šodien Madonas pilsētas ledus laukumā Gaujas ielā notiks hokeja turnīrs, „Staru" informē viens no tā organizatoriem Alvis Greidiņš.
– Telefoniski ir pieteikušās vairākas komanda, bet visi, kas vēlas piedalīties šajā turnīrā, var braukt uz Madonu, jo komandas sacensībām var pieteikties arī šodien, 13. februārī, līdz pulksten 10. Mēs ceram uz hokejistu atsaucību, to, ka būs pietiekams komandu skaits, lai varētu noskaidrot turnīra spēcīgākās komandas un uzvarētāju, – vakar „Staram" atzina Alvis Greidiņš.
Pēc organizatoru aplēsēm, pirmā spēle varētu sākties jau pulksten 10.30. Dalības maksa komandai – Ls 5. Spēles ilgums tiks noteikts atkarībā no komandu skaita. Turnīra laikā būs arī soda metienu konkurss. Ar kausiem un piemiņas balvām tiks apbalvotas komandas, kas izcīnīs 1.-3. vietu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto