Ar distanču slēpotājiem ir līdzīgi kā ar makšķerniekiem – tiklīdz ir iespēja, visi meklē ekipējumu, lai dotos izbaudīt ziemas piedāvātās atpūtas iespējas.
Sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" pirmie aktīvākie ziemas prieku piekritēji slēpēm putekļus notrauca jau piektdien, kad sniega sega sasniedza vietām pat 15 cm. Turpmākajās dienās trases ar dabas dāvāto baltumu vēl papildinājās, tās ar sniega sagatavošanas tehniku ir pieblietētas, un tagad var slēpot jau pa visu apgaismoto apli.
Sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" menedžeris Gunārs Ikaunieks pastāstīja, ka, sniega krājumam papildinoties, drīz varēs doties arī 5 km trasē. Izjautāts par ieplānotajām sacensībām, viņš sacīja: – Decembra kalendārajā plānā tās netika ieplānotas, bet, ja pieturēsies slēpošanai labvēlīgi apstākļi, tad sezonas atklāšanas sacensības varēsim sarīkot.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto