6. martā Alūksnē sporta bāzes "Mežinieki" trasēs vēl bija sniegs, un te norisinājās NBS čempionāts distanču slēpošanā. Pirmo vietu un kausu izcīnīja Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komanda, kurā piedalījās arī Madonas slēpotāji.
ZS 25. kājnieku bataljona komandā (Gulbene) kopā ar slēpotāju aprindās pazīstamo gulbenieti Sandi Ķemeru startēja Jānis Švika, Mārtiņš Sārs un Juris Borovikovs. Individuāli savās vecuma grupās Sandis Ķemers izcīnīja 1. vietu, Jānis Švika – 4. vietu, Mārtiņš Sārs – 5. vietu, Juris Borovikovs – 5. vietu. 2. vietā – ZS 56. bataljona komanda (Jēkabpils), bet trešie – ZS 34. artilērijas bataljona komanda (Daugavpils).
Autore: IVETA ŠMUGĀ