Kā jau ziņots, šogad 4. un 5. februārī Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Ērgļu novada domi jau septiņpadsmito reizi rīkos Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādi. Ērgļos skolēni mērosies spēkiem sešos ziemas sporta veidos.
Jau tradicionāli janvārī sporta skolotāji iepriekš piesaka savu izglītības iestāžu audzēkņus līdzdalībai Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē.
Arī šobrīd sākusies aktīva skolu komandu reģistrācija sacensībām. Sporta skolotāji dalībniekus var pieteikt interneta vietnē www.latvijasolimpiade.lv/ergli/ līdz 1. februārim.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.01.2011.
Autore: ILZE ĀĶE-VĪKSNE,
LOK speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos