1. septembrī noslēdzās Madonas rajona čempionāts minifutbolā. Ņemot vērā sliktos laika apstākļus, spēles sākās ar aizkavēšanos, bet pēcpusdienā, parādoties arī saulītei, tika sveikti jaunie rajona čempioni.
Šogad čempionātu uzsāka desmit komandas, līdz finišam izturēja deviņas. Spēles notika pie Madonas pilsētas 2. vidusskolas uz mākslīgā seguma. Kā izteicās "Kvarca" komandas menedžere Anna Ikauniece, gāja smagi, jo lielais karstums, lietus un nesakārtotā vide pārbaudīja ne tikai futbolistu izturību, bet arī nervus, bumba tika meklēta gan graviņas kokos un krūmos, gan peldēts tai pakaļ strūklakas ūdeņos, gan "dzītas pēdas" pilsētas ielās.
Kā pēdējos gados ierasts, čempionāts aizritēja ļoti spraigi. Godalgotās vietas noskaidrojās tikai pēdējās spēlēs. Tā, izcīnot uzvaru savstarpējā spēlē ar 1 : 0 pār Kusas komandu, kas ar 25 punktiem palika ceturtajā vietā, trešo vietu un bronzas medaļas ar 29 punktiem nodrošināja Cesvaines komanda. Tikpat spraiga cīņa risinājās par pirmo vietu. Kļūdoties "Kvarca" aizsargiem (pirmajā puslaikā raidīja bumbu savos vārtos), otrajā puslaikā E. Līcītis realizēja skaistu izgājienu – viens pret vienu – ar vārtsargu, un uzvara un čempionu tituls – „Signālam-EM". Komanda ieguva 39 punktus. Tajā spēlēja un čempionu kausus saņēma: E. Līcītis (8), U. Melbārdis (10), R. Babaks (1), A. Sitiks (1), R. Sitiks (1), V. Trusovs (4), O. Udaļcovs (2), A. Patašnieks, J. Pīzelis, D. Markevičs (1), S. Červjakovs, vārtus droši sargāja V. Kostaščuks. Komandu sponsorēja Evalds Madernieks.
Otrajā vietā ar 36 punktiem – "Kvarca" komanda. Piektajā vietā – "Kvartālisti" (18 punktu), sestajā – jaunie sporta skolas futbolisti (18 punktu), kas šoreiz jāuzteic par cīņas degsmi un azartu.
Komandas saņēma skaistus kausus, 1.-3. vietas ieguvēji – medaļas un diplomus, labākie spēlētāji – balvas. Futbolistus sveica rajona padomes sporta darba organizators Māris Gailums. Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs ar 13 gūtajiem vārtiem ir U. Ķeirāns („Latgales nams"), 2.-4. vietu dala A. Dombrovskis, A. Ikaunieks („Kvarcs") un A. Sitiks („Signāls-EM") ar 11 vārtiem. Labākais vārtsargs – J. Radziņš („Kusa"), labākais aizsargs – J. Ikaunieks („Kvarcs"), labākais uzbrucējs – A. Ikaunieks („Kvarcs"). Spēles tiesāja Genādijs Glazkovs, palīdzēja Juris Ikaunieks. Visu piefiksēt centās Anna Ikauniece.
Novēlēsim veiksmi komandas „Signāls-EM" futbolistiem 30. septembrī ZA FL rajonu čempionu finālsacensībās!
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ