Šosestdien pulksten 13 ar spēli pret Burtnieku novada komandu Madonas sporta centrā jauno sezonu Latvijas florbola čempionāta 1. līgā uzsāks Madonas florbola komanda.
Kopš pagājušās sezonas izmaiņas ir piedzīvojis gan komandas sastāvs, gan arī čempionāta nolikums. Iepriekšējā sezonā komandas tika sadalītas pēc reģionālā principa un savā starpā čempionāta pirmajā posmā tikās vien ar sava reģiona komandām, bet šosezon visas desmit 1. līgas komandas jau pirms izslēgšanas spēlēm pagūs iepazīt savus pretiniekus, jo tiks aizvadīti divi savstarpējo spēļu apļi. Šosezon madoniešiem pretiniekos būs jau minētā Burtnieku novada komanda, „Ķekava 2", „FK Jūrmala", „Valmiera", „SK Cēsis/CB", „FK Ādaži", „FK Valka", „SK Babīte" un „Rubene-1". Ar lielāko daļu no šīm komandām madonieši ir jau tikušies, taču būs arī daži jauni pretinieki.
Arī nākamo spēli – 25. septembrī – Madonas florbola komanda aizvadīs mājas laukumā, kad būs jātiekas ar florbola komandu „Valmiera". Visi sporta līdzjutēji laipni aicināti uz spēlēm un atbalstīt vietējos florbolistus.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS