30. martā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās šosezon beidzamās sacensības distanču slēpošanā Latvijā
Ļoti interesantās sprinta stafetes jeb komandu sprints šoreiz notika brīvajā stilā. Sacensības rīkoja sporta un atpūtas bāze "Smeceres sils" sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu, bet sacensību norisi ar balvām atbalstīja kompānija
"Ski & go" un kancelejas preču veikals "Papīrs". Katrā komandā piedalījās divi slēpotāji, un katrs dalībnieks savu etapu veica 3 reizes, pēc katra apļa stafeti nododot savam komandas biedram. Jaunākajām grupām katram dalībniekam bija jāveic 700 m garš aplis 3 reizes, bet vecākajām – 1200 m garš aplis 3 reizes. Sacensības bija ļoti spraigas, un dalībniekos valdīja liels azarts, dažās grupās uzvarētājs noskaidrojās tikai beidzamajos metros.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.04.2013.
Autors: JĀNIS ŠVIKA, Madonas BJSS treneris