Ar uzvaru 1. Latvijas kausa posmā Madonas komanda atklāja 2013. gada pauerliftinga sezonu Latvijā.
26. janvārī ar daudziem atlētu personīgajiem rekordiem noslēdzās Madonas novada čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma, Latvijas kausa 1. posms. Madonā šāda mēroga sacensības norisinājās pirmo reizi. Uz Madonu bija atbraukuši nepilns pussimts dalībnieku no dažādiem Latvijas novadiem, to skaitā vairāki Latvijas čempioni un Latvijas rekordu īpašnieki, tāpēc cīņa par medaļām un kausiem izvērtās īpaši spraiga.
Komandu vērtējumā Madonas komanda ieguva pirmo vietu, aiz sevis atstājot pagājušā gada Latvijas čempionāta stiprāko komandu un Latvijas kausa finālistus – Gulbenes KSP komandu. Trešo vietu izcīnīja spēcīgā Inešu komanda.
Jāsecina, ka sezonas sākums ir izdevies lielisks, sportisti ir labā formā un noskaņojumā, rādīja īstu raksturu un cīņassparu. Ļoti palīdzēja arī "mājas sienas" un savi skatītāji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.02.2013.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
Foto no personiskā arhīva