Oktobra sākumā 2008./2009. gada Amatieru basketbola līgas (ABL) regulāro sezonu uzsāka BK "Madona". Kopš tā laika aizvadītas sešas spēles, un diemžēl bilance nav iepriecinoša – četri zaudējumi un divas uzvaras.
Šosezon Agņa Beķera trenētās komandas kodolu galvenokārt veido jaunie pašmāju basketbolisti – kluba pieteikumā atrodami seši 1990. gadā dzimušie un divi 1991. gadā dzimušie jaunieši. Tas, protams, atstāj arī savas sekas, jo pieredzes, lai uzvarētu saspringtās maču galotnēs, nedaudz pietrūkst. Tāpat komandu no līdzsvara izsita saspēles vadītāja Ivara Ikstena smagais savainojums sezonas atklāšanas spēlē pret Siguldas basketbolistiem (90 : 83). Ar to varētu būt izskaidrojams neveiksmīgais sezonas sākums.
Pēdējā laikā komanda sāk rādīt arvien labāku sniegumu, ko apliecina cienīgi mači pret Austrumu divīzijas līdervienībām – "Lielvārdi" (81 : 94) un "Pārgauju" (80 : 83). Dažbrīd šķiet, ka madoniešiem pietrūkst pavisam nedaudz, lai aizķertos un uzvarētu spēlēs ar relatīvi spēcīgākiem pretiniekiem, tāpēc visi laipni lūgti atbalstīt savējos 21. novembrī, kad Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zālē notiks mačs pret "Siguldu". Tā sākums pulksten 19.
– Uzskatu, ka komandas sniegums līdz šim bijis visai labs. Pret spēcīgām komandām nospēlējām samērā labi, lai gan galotnē piedzīvojām zaudējumu. Ja ņem vērā to, ka daži džeki ikdienā nevar tikt uz treniņiem, puiši kopumā ir saspēlējušies. Uzvaras vēl mums priekšā. Viss tikai sākas! – optimistisks sezonas vidū ir BK "Madona" centra spēlētājs Andis Akmentiņš.
Autors: EDGARS BĒRZIŅŠ
Foto no AGŅA BEĶERA personiskā arhīva