Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sezonas noslēgums volejbolistēm

Redakcija

Autors • 11.06.2012.

Sezonas noslēgums volejbolistēm
Burtu lielums

Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāta kauss volejbolā meiteņu komandām.

B2 grupas (1996. g. dz.) meitenes cīnījās 2. līgā. Spēles notika Madonā, Kuldīgā un Gulbenē. Madonas volejbolistes kopvērtējumā ieguva 12. vietu.
B1 grupas (1995. g. dz. un vecākas) meitenes spēlēja 1. līgā. Aizvadot spēles Madonā un Rīgā, tika iegūtas tiesības (jau sesto gadu pēc kārtas) spēlēt finālā un cīnīties par medaļām. Ir prieks par meiteņu spēli finālā, taču palika rūgtums par nepadarītu darbu līdz galam. Pārdzīvoti zaudējumi komandām „RVS/Mārupe" (A. Kļaviņš) un RVS (S. Cepurīte). Madonas meitenes, būdamas vadībā ar 2 : 0, zaudēja ar rezultātu 2 : 3. Šīs spēles arī izšķīra medaļu likteni un ceļazīmi uz Baltijas čempionātu (uz to brauca četras labākās komandas). Otrajā dienā nāca jauni zaudējumi – 1 : 3 „Daugavpilij" un 0 : 3 – RVS (N. Lūsis). Līdz ar to madonietēm finālā – 5. vieta. Komandā spēlēja: S. Cimdiņa (tika atzīta par vienu no labākajām spēlētājām šajā čempionātā), I. Rubule, J. Nastenko, V. Kiseļeva, M. Ceruka, I. Zviedre, K. Krīgale un U. Skuja.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.06.2012.

Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris


MĀRA GAILUMA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px