Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sezonas gaitā

Redakcija

Autors • 08.04.2013.

Burtu lielums

Dambretes sezona Madonas novadā iesākās oktobrī. Tā tas būs arī turpmāk. Notikušas daudzas sacensības, gūti arī ievērojami panākumi.

Individuāli labākie panākumi: Valdim Masam – 4. vieta un saikavietim Mārtiņam Šulmanim – 10. vieta republikas veterānu čempionātā. Desmitniekā novada komanda „Saikava" tika arī republikas komandu čempionātā. Daudzu medaļu vērtībā panākumi gūti Viļānu BSK rīkotajos pasākumos. Nesen beidzās Madonas pilsētas sporta centrā dambretes pasākumu seriāls pusgada garumā, kur kopējais dalībnieku skaits bija divi desmiti. Ar aktivitāti un rezultativitāti tur izcēlās trīs – Aina Ivanova, Valdis Mass un Mārtiņš Šulmanis, saņemot pašvaldības skaistus kausus.
Aizvadītas sacensības arī Meirānos un Degumniekos. Bet sezona turpināsies līdz pat septembrim – ar Mārcienas pagasta čempionātu, republikas senioru mačiem Bauskā 20. aprīlī, Viļānu kausa izcīņu komandām (3 + 1) 1. maijā, kā arī Valda Masa, Mārtiņa Šulmaņa ceļojošo kausu izcīņu vasaras mēnešos, tāpat ikgadējo dambretes festivālu „Šulmaņu pirtsstūris" un Saikavas komandu kausa izcīņu, kā arī Rūda Rimšas ceļojošā piemiņas kausa izcīņu Varakļānos. Bet Kalsnavas pagasta atklātais čempionāts jau būs uvertīra nākamajai sezonai (sestdienā pirms 18. novembra svētku dienas).

Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS,
koordinators dambretē

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px