Februāra pēdējā svētdienā Priekuļos pulcējās 22 pilsētu, novadu komandas uz Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 48. sporta spēlēm distanču slēpošanā.
No Madonas novada komandas startēja 15 slēpotāji. Kopumā tika izcīnītas 3 zelta medaļas – tās pienācās Zinaīdai Rācenājai S-65+ grupā, Dzidrai Širvei S-60+ grupā, Gunāram Brantam V-80+ grupā; 2 sudraba medaļas – Dacei Saulītei S-50+ grupā, Egilam Ziņģītim V-65+ grupā; 1 bronzas medaļa – Uldim Lapsam V-45+ grupā.
4 x 2 km stafešu slēpojumā Uldis Lapsa, Zinaīda Rācenāja, Una Liepiņa un Māris Tiltiņš 13 komandu konkurencē izcīnīja 5. vietu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2011.
Autors: GUNĀRS MATS,
Madonas novada – „Mežmalas MTB"
komandas pārstāvis