Sestdien, 5. jūlijā, Rēzeknē norisinājās SEB "Novadu kausa" izcīņas trešais, Latgales posms ielu basketbolā. Šeit tika noskaidrotas labākās komandas posmā un labākās Latgales komandas, kas tiks aicinātas uz SEB "Novadu kausa" izcīņas finālu Rīgā.
Šajā posmā startēja arī 9 komandas no Madonas BJSS, gūstot labus rezultātus, bet, tā kā Madona nav Latgales reģiona pilsēta, mūsu komandas netiks aicinātas uz finālu Rīgā. Šīm un citām komandām sevi pierādīt un tikt uz finālu ir iespēja, piedaloties Vidzemes reģiona posmā Gulbenē 26. jūlijā.
U-12 vecuma grupā startējām ar 4 komandām. 1. vietu izcīnīja komanda "Madona" (K. Bitelis, J. Grandāns, R. Kolāts), 2. vietā – komanda "Durtiņas vaļā" (Z. Raimo, E. Lazdups, T. Holsts, M. Siliņš).
U-13 vecuma grupā 2. vieta – komandai "MCB" (R. Actiņš, T. Skujiņš, M. Gailums), 3. vietā – "Tavs tēvs" (V. Kārkliņš, J. Brīvība, M. Liberts).
U-16 vecuma grupā startēja 3 mūsu komandas, bet vislabāk veicās komandai "Priedīte" (M. Rudovičs, M. Cīrulis, V. Prunte, N. Meiers), kas ieguva 2. vietu.
U-18 vecuma grupā 1. vietu izcīnīja komanda "Beks" (S. Mežapuķe, R. Palmakovskis, J. Šķēle, A. Dombrovskis).
Tiekamies "Topbumbas" 3. posma sacensībās 19. jūlijā Madonā, Priežu kalniņa ielu basketbola laukumos!
Autors: AGNIS BEĶERIS
Madonas BJSS
basketbola treneris
AUTORA foto