Latvijas 2. līgas ZA reģiona čempionātā futbolā Madonas FK "Kvarcs" savā laukumā ar rezultātu 3 : 1 pieveica FK "Balvu Vilki"/"Mārupe" komandu.
Pirmajā puslaikā, kas noslēdzās ar rezultātu 1 : 1, vārtus guva tikai viesi. Vispirms viņi bumbu raidīja savos vārtos, bet pēc tam panāca izlīdzinājumu ar 11 m soda sitienu. Savukārt otrajā puslaikā vārtus guva tikai madonieši – Arnis Ikaunieks un Oskars Smudzis. Brīdinājumus nopelnīja Juris un Arnis Ikaunieki.
Nākamā spēle madoniešiem būs tikai 29. augustā Ludzā. Diemžēl no čempionāta izstājās komanda "Ozoli AZ/Jaunlaicene", un tai atlikušajās spēlēs ieskaitīti zaudējumi.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS