Latvijas 2. līgas čempionātā aizvadītas otrā apļa kārtējās spēles.
Madonas FK „Kvarcs" viesos ar rezultātu 0 : 2 piekāpās FB „Gulbene-2" komandai. Nākamā spēle madoniešiem paredzēta savās mājās 29. septembrī pulksten 16, kad Madonā viesosies Ludzas futbolisti.
Pārējo spēļu rezultāti ir šādi: Preiļi – Balvi – 2 : 3; Alūksne – Viesīte – 6 : 1; Pļaviņas – Kalupe – 0 : 4; Ludza – Jēkabpils – 1 : 8.
Autore: ARNIS MARTUSEVIČS