Madonas florbola komanda mājas spēlē piedzīvoja otro zaudējumu pagarinājumā pēc kārtas. Šoreiz madoniešiem nācās sacensties ar pagājušās sezonas 2. līgas uzvarētājiem „Irlava/Telms".
Madonas florbolisti jau no spēles sākuma uzņēmās iniciatīvu un par spīti dažiem agriem noraidījumiem dominēja laukumā. Otrajā periodā pārsvars saglabājās, un uz tablo pēc otrā perioda varēja redzēt komfortablo 3 : 0 mājinieku labā. Diemžēl trešais periods vairs nebija tik veiksmīgs. Daži pamatoti un daži nepamatoti mājinieku noraidījumi pretiniekiem ļāva lauzt spēles gaitu un izlīdzināt rezultātu (4 : 4), bet pagarinājumā tika gūti arī zelta vārti. Madoniešiem divus vārtus guva Renārs Vārsbergs, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēt izdevās Didzim Dumbergam un Edgaram Zasam.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS