Sporta centra „Samuraji" sportisti 6. aprīlī Varšavā mērojās spēkiem ar poļu vienaudžiem.
Poļi mūsu komandu uzņēma neierasti pozitīvi, tiesneši nebija noskaņoti par labu mājiniekiem, skatītāji ar aplausiem pavadīja katru veiksmīgu epizodi. Pēc sacensībām daudzi nāca atvadīties un apsveikt mūs ar labajiem rezultātiem. Vairākas sporta organizācijas izrādīja vēlmi sadarboties nākotnē, interesējās par Madonu, kā arī par sportistu apmācības metodēm.
Tas viss tāpēc, ka mūsu sportistu sniegums izdevās ļoti rezultatīvs, jo visi atgriezās ar godalgām. Pirmo vietu izcīnīja Dagnis Lībors, Niks Dieriņš, Toms Prokopenko un Jānis Mūrmanis. Otro vietu ieguva Pēteris Akmentiņš, trešo vietu – Rainers Ramanis un Kristīne Vīča.
Autors: ROLANDS DRUŽOKS
Foto no personiskā arhīva