Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sākusies pieteikšanās Jaunatnes ziemas olimpiādei

Redakcija

Autors • 19.01.2010.

Burtu lielums

No 11. janvāra sākusies pieteikšanās līdzdalībai Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē, kas 12. un 13. februārī notiks Ērgļos.

Par to ziņo LOK nodibinājums "Olimpisko sacensību aģentūra". Sporta skolotāji sacensībām var pieteikt vispārizglītojošo skolu audzēkņus vai komandas, aizpildot pieteikšanās anketu, kas atrodama interneta mājas lapā www.latvijasolimpiade.lv. Audzēkņus Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādei var pieteikt līdz 10. februārim.
No 11. līdz 13. februārim Siguldā spēkiem mērosies kamaniņu braucēji meistarības klasē, savukārt no 12. līdz 13. februārim Ērgļos sacensības notiks skolu grupā sešos sporta veidos: biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, slidošanā un hokejā.

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādi organizē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar ģenerālsponsoriem SIA "Latvijas Mobilais telefons", a/s "Latvijas valsts meži" un sponsoriem a/s "Swedbank", a/s "Latvijas gāze".

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px