No 11. janvāra sākusies pieteikšanās līdzdalībai Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē, kas 12. un 13. februārī notiks Ērgļos.
Par to ziņo LOK nodibinājums "Olimpisko sacensību aģentūra". Sporta skolotāji sacensībām var pieteikt vispārizglītojošo skolu audzēkņus vai komandas, aizpildot pieteikšanās anketu, kas atrodama interneta mājas lapā www.latvijasolimpiade.lv. Audzēkņus Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādei var pieteikt līdz 10. februārim.
No 11. līdz 13. februārim Siguldā spēkiem mērosies kamaniņu braucēji meistarības klasē, savukārt no 12. līdz 13. februārim Ērgļos sacensības notiks skolu grupā sešos sporta veidos: biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, slidošanā un hokejā.
Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādi organizē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar ģenerālsponsoriem SIA "Latvijas Mobilais telefons", a/s "Latvijas valsts meži" un sponsoriem a/s "Swedbank", a/s "Latvijas gāze".
Autore: IVETA ŠMUGĀ