Pagājušajā nedēļā tika dots starts Latvijas florbola 19. čempionātam 1. līgā, kurā līdzīgi kā iepriekšējā gadā piedalās divas Madonas novada komandas – FK „Madona" un FK „Kalsnava".
Kalsnavieši savu pirmo čempionāta spēli ir jau aizvadījuši un izbraukumā Kocēnos piedzīvojuši zaudējumu pret vietējo komandu „Rubene 1" ar rezultātu 11 : 4. Kaut gan spēles pirmā trešdaļa Kalsnavas florbolistiem padevās laba un viņi ar 4 : 3 izvirzījās vadībā, mača turpinājumā dominēja rubenieši. Tieši ar kalsnaviešiem „FK Madona" spēlētāji šosestdien pulksten 12 Madonas sporta centrā arī aizvadīs savu pirmo jaunās sezonas spēli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.09.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto