19. janvārī Madonas BJSS balvas izcīņas sacensību distanču slēpošanā "Smecere 2011" 2. posma sacensības, tāpat kā 1. kārtā, pulcēja ap 100 dalībnieku no Madonas un citiem novadiem.
Kā nolikumā vēstīts, šoreiz distance bija jāveic klasiskajā stilā.
Par Madonas BJSS balvas izcīņas sacensību 2. posma uzvarētājiem distanču slēpošanā savā vecuma grupā kļuva: Niks Saulītis, Kima Krūmiņa, Karīna Pētersone, Ieva Pūce, Vairis Skuruls, Raimo Vīgants, Olita Lūse, Vilnis Ķūrens, Krista Kupča, Mārtiņš Indriksons, Edgars Gailītis, Una Arama, Normunds Arama, Inese Zvirgzdiņa, Andrejs Kozačkovs, Zinaīda Rācenāja.
Sacensību 3. posms paredzēts 9. februārī, 4. posms – 23. februārī, bet noslēdzošais, 5., posms – 2. martā.
Ar Madonas BJSS un Madonas novada pašvaldības rīkoto slēpošanas sacensību rezultātiem var iepazīties interneta mājas lapā www.madonassports.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ