Slēpošanas un biatlona sporta bāzē "Smeceres sils" 13. un 14. septembrī Madonas sporta skolas atklātās sacensības vasaras biatlonā pulcēja dalībniekus no Madonas, Alūksnes, Cēsu, Daugavpils un Talsu sporta skolām.
Pagājušajā gadā Madonas BJSS sacensībās vasaras biatlonā, kad sporta bāzē "Smeceres sils" vēl nebija pabeigta jaunā, asfaltētā rollertrase, slēpošanas vietā tika skriets, šajās sacensībās dalībnieki pa trasi brauca ar rolleriem.
Sestdien dalībnieki sacentās individuāli, un labus panākumus guva arī Madonas BJSS jaunie biatlonisti. Pirmajā vietā D grupā – Atis Drozdovs, C grupā – Artūrs Ivanovs, otrajā vietā B grupā – Matīss Spaile, trešajā – attiecīgi savās grupās – Oskars Šolins, Mārtiņš Indriksons, Krista Kupča, Laura Kupča un Ivo Grandāns.
Svētdien stafetē startēja divu dalībnieku komandas. Madonas BJSS treneres Airas Bērziņas audzēkņi Matīss Spaile un Mārtiņš Indriksons 2 x 3 km distancē izcīnīja zelta medaļas, Artūrs Andersons un Oskars Šolins 2 x 4 km stafetē – sudraba medaļas. D grupā Jēkabs Putniņš un Atis Drozdovs ierindojās 2. vietā. C grupā meitenēm kalsnaviete Laura Kupča startēja komandā ar daugavpilieti Rasmu Rudzīti un ieguva 1. vietu. Veterāniem Jānis Putniņš (Madona) un Feoktists Pušņakovs (Aglona) tika godalgoti ar zelta medaļām 2 x 3 km stafetē.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
JĀŅA IRBES foto