7. oktobrī sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" reizē ar Latvijas čempionātu biatlonā norisinājās krosa sacensības jaunajiem biatlonistiem.
Sacentās dalībnieki, kuri jaunāki par divpadsmit gadiem. 2000./2001. gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm bija jāveic 1 km distance. Zēniem 1. vietu izcīnīja Kristaps Stabiņš, 2. vietā – Anrijs Pušņakovs, bet 3. vietā – dobelnieks Jēkabs Andzēvičs. Meitenēm 1. vietā – Elizabete Paura, 2. vietā – Karīna Narkovska, 3. vietā – Agnija Nagle. 2002. gadā dzimušo un jaunāku grupā dalībnieki startēja 500 m krosa distancē. Zēniem 1. vietu ieguva Uvis Akmentiņš, 2. vietā – Arvis Jekimovs (Cēsu sporta skola), 3. vietā – Pauls Audzēvičs (Dobele). Meitenēm 1. vietā – Līva Šahno, 2. vietā – Kima Krūmiņa, 3. vietā – Meldra Stabiņa.
Pavisam skrēja trīsdesmit astoņi jaunie biatlonisti no Pļaviņām, Cēsīm, Alūksnes, Dobeles un Madonas.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS
biatlona trenere