Rīgā, kafejnīcā „Bulvāris", notika republikas čempionāts 64 lauciņu dambretē invalīdiem 17 dalībnieku konkurencē, starp kuriem bija divi sporta meistari, astoņi meistarkandidāti, pārējie – pirmās klases dambretisti.
Izspēlējot Šveices sistēmu 7 kārtās, par uzvarētāju šogad kļuva Dobeles meistarkandidāts Jānis Āriņš (13 punktu no 14). Ar otro vietu bija jāsamierinās pagājušā gada čempionam Lubānas novada meistaram, kurš pārstāv Madonas invalīdu atbalsta centru, Valdim Masam ar izcīnītajiem 10 punktiem. Pārāk daudz neizšķirtu rezultātu, spēlējot bez lieka riska, viņam arī neļāva pietuvoties līderim, kas arī pret Valdi nospēlēja vienīgo neizšķirtu. Uz trešo vietu ar 9 punktiem pretendēja pieci dalībnieki, bet koeficients bija labvēlīgāks Rīgas meistarkandidātam Daumantam Bruņeniekam. Pirmās trīs vietas sieviešu konkurencē – I. Aizšpurei (Rīga), N. Dombrovskai un S. Krivonosovai (abas no Daugavpils).
Autors: V. SAMS