21. un 22. janvārī Kusā notika ziemas orientēšanās sacensības ar slēpēm "Madonas kauss", kas reizē bija arī pirmās 2012. gada EST-LAT līgas sacensības. Tās rīkoja sadarbībā ar OK "Arona", ko vada Gunārs Ikaunieks.
Uzvaru izcīnīja igaunis Even Toomas un lietuviete Ramuna Arlauskiene. No Latvijas sportistiem atzīstamu sniegumu uzrādīja Andris Kivlenieks, ierindojoties otrajā vietā vīriešu elites grupā, divu dienu summā uzvarētājam zaudējot tikai 48 sekundes.
Līdz ar "Madonas kausa" izcīņu aizkavējusies ziemas sezona orientēšanās beidzot varēja sākties. Šajās sacensībās spēcīgu konkurenci pašmāju orientieristiem nodrošināja lietuvieši un igauņi, ar savu klātbūtni padarot šīs par Baltijas līmeņa sacensībām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.01.2012.
Autors: JĀNIS TAMUŽS,
LOF preses dienests