Madonas florbola komanda pagājušajā sestdienā spēlē, kas atklāja Latvijas čempionāta 1. līgas sezonu, piedzīvoja smagu sakāvi pret RTU komandu.
Pirmajā periodā RTU komanda, kas jau vairākus gadus ir viena no 1. līgas spēcīgākajām komandām un kuras sastāvā ir arī vairāki bijušie madonieši, guva 6 bezatbildes vārtus. Otrajā periodā tika gūti vēl pieci, taču pie vārtu guvuma tika arī mūsējie – precīzi metieni padevās Reinim Zdanovskim un Gatim Gailumam.
Pēdējā periodā spēle ritēja vienlīdzīgi, un RTU mūsējos izdevās pārspēt tikai vienreiz (kopējais rezultāts 12 : 2).
Visi florbola entuziasti šosestdien ir laipni aicināti uz Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zāli, kur pulksten 13 norisināsies madoniešu nākamā 1. līgas spēle ar florbola komandu „Latgranula".
Autors: EGILS KAZAKEVIČS