Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

RTU sarūgtina madoniešus

Redakcija

Autors • 19.09.2007.

Burtu lielums

Madonas florbola komanda pagājušajā sestdienā spēlē, kas atklāja Latvijas čempionāta 1. līgas sezonu, piedzīvoja smagu sakāvi pret RTU komandu.

Pirmajā periodā RTU komanda, kas jau vairākus gadus ir viena no 1. līgas spēcīgākajām komandām un kuras sastāvā ir arī vairāki bijušie madonieši, guva 6 bezatbildes vārtus. Otrajā periodā tika gūti vēl pieci, taču pie vārtu guvuma tika arī mūsējie – precīzi metieni padevās Reinim Zdanovskim un Gatim Gailumam.

Pēdējā periodā spēle ritēja vienlīdzīgi, un RTU mūsējos izdevās pārspēt tikai vienreiz (kopējais rezultāts 12 : 2).
Visi florbola entuziasti šosestdien ir laipni aicināti uz Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zāli, kur pulksten 13 norisināsies madoniešu nākamā 1. līgas spēle ar florbola komandu „Latgranula".

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px