6. augustā Latvijas ielu basketbola tūre turpinājās Rēzeknē, kur pilsētas svētku laikā norisinājās arī “Ghetto Basket” posms. Šajā posmā (1995. g. dz. un jaunāki zēni) piedalījās arī komanda “Čībiņa” (E. Lazdups, Z. Raimo, E. Jesajans) no Madonas.
1995. gadā dzimušo un jaunāku zēnu piecu komandu konkurencē uzvarēja vietējā komanda “Basketball freaks”, kas 2 gadus jaunākos madoniešus finālā pieveica tikai ar 2 punktu starpību. Kaut gan iepriekšējās apakšgrupas cīņās madonieši bija uzvarējuši visas komandas, acīmredzot, finālam spēka vairs nepietika. Izcīnot 2. vietu, balvās puiši saņēma basketbola bumbas un jaunos “Ghetto basket” T krekliņus.
Lielais attālums no Rīgas, acīmredzot, lika par sevi manīt, jo posmā kopumā piedalījās tikai 13 komandu (tas ir šā gada “Ghetto Basket” antirekords). Lielajā grupā cīnījās 9 komandas, bet mazajā (līdz 16 gadiem) — tikai 5. Pēc aizvadīta grupu turnīra lielo grupā jau iezīmējās favorītkomandas — “P.O.M.P” un “Brāļi Šķesteri”, kas beigās arī tikās finālā. Ar rezultātu 11 : 9 spraigā cīņā uzvarēja komanda “P.O.M.P”.
Šoreiz Rēzeknē turnīrā piedalījās arī viena meiteņu komanda. Šīs komandas sastāvā spēlēja arī turnīra vērtīgākā spēlētāja Ieva Ugule. Viņa izcēlās ar ļoti agresīvu spēles stilu un lielu cīņassparu. Par to viņa saņēma Andra Biedriņa dāvāto Goldensteitas “Warriors” bumbu ar viņa autogrāfu.
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto
AUTORA foto