26. martā Madonas pilsētas sporta centrā noritēja Vidzemes Cīnītāju līgas reitinga cīņas boksā, kikboksā un MMA jeb jauktajās cīņās.
Šo pasākumu nu jau otro gadu pēc kārtas organizēja ACB "Sinobi Kai Dodžo", uzaicinot citus kontakta cīņas veidu klubus no Vidzemes, kā arī visas Latvijas.
Pasākums pulcēja arī kuplu skatītāju pulku, bet visu smagumu uz sevis izbaudīja Madonas, Priekuļu, Smiltenes, Alūksnes, Gulbenes un Rīgas cīnītāji. Desmit cīņās meistarību demonstrēja dažāda līmeņa sportisti, dažiem puišiem šīs bija pirmās cīņas būrī, kā arī pirmās pēc MMA noteikumiem. Kulminācija bija trīs MMA cīņas, kurās šajā disciplīnā debitēja četri sportisti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.04.2011.
Autors: ANDREJS VĪTOLIŅŠ
Vidzemes Cīnītāju līgas prezidents
ARTŪRA DROZDA foto