Svētdien Madonas apkārtnē norisinājās rallija "Jēkabpils-Madona 2011" sacensības, bet viss iesākās jau sestdien Jēkabpilī. Tur notika pirmie trīs ātrumposmi, kur sportistiem bija jāveic viens grants ātrumposms un divi ātrumposmi pilsētā. Tomēr īstā cīņa norisinājās Madonas apkārtnē svētdien, kur tika aizvadīti seši ātrumposmi ar kopējo garumu nepilni 100 km. Par godalgotajām vietām cīnījās 85 ekipāžas no Baltijas, Krievijas un Baltkrievijas.
Godalgotās vietas rallija absolūtajā vērtējumā sadalīja visu trīs Baltijas valstu sportisti – absolūti ātrākā bija igauņu Georga Grosa un Raigo Moldera ekipāža, kas tuvākos sekotājus – Deividu Jociusu un Gedeminu Žliubu no Lietuvas – apsteidza vairāk par divām minūtēm. Trešo vietu kopvērtējumā un uzvaru N4 klasē izcīnīja Anda Neikšāna un Pētera Dzirkaļa ekipāža.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.06.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto