Ar 8. kārtas spēlēm Madonas pilsētas 2. vidusskolas sporta zālē noslēdzies rajona čempionāts futzālā. Šogad tajā spēkus izmēģināja 15 komandu. No astoņām kārtām piecas notika jaunajā, plašajā Varakļānu vidusskolas sporta zālē, un par to sportistu pateicība direktoram un trenerim vienā personā Jurim Daleckim.
Pirmās vietas liktenis bija izšķirts jau pirms pēdējās kārtas spēlēm, bet otrās un trešās vietas ieguvēji noskaidrojās tikai čempionāta pēdējā spēlē.
Izcīnot 8. kārtā 1. vietu, sudraba medaļas saņēma „Signāls-EM" futbolisti.
Ar 137 punktiem par rajona čempioniem kļuva „Kvarca" futbolisti, sudrabs tātad – komandai „Signāls-EM" (123 p.), bet bronza – „Viļāniem" (122 p.). Ceturtajā vietā – „Varakļāni" (121 p.), piektajā – „Grifs" (113 p.), sestajā – „Kusa" (106 p.).
Noslēgumā sportistus sveica un balvas pasniedza rajona padomes sporta darba organizators Māris Gailums.
Sportisti saņēma medaļas un kausus. Pateicība arī čempionāta galvenajam tiesnesim Genādijam Glazkovam un organizatorei Annai Ikauniecei.
Čempionāta rezultatīvākā spēlētāja balva tika Arnim Ikauniekam (47 gūtie vārti).
Otrais rezultatīvākais spēlētājs bija Edgars Līcītis (32), trešais – Sandis Pētersīlis (27). Labākā vārtsarga balvu saņēma Vladimirs Kišņakovs. Labākais aizsargs Renārs Pastars – guva 26 vārtus.
Noslēgumā neiztika arī bez šampanieša šaltīm.
„Kvarca" komandā spēlēja un vārtus guva: Arnis Ikaunieks (47), Jānis Ikaunieks (7), Juris Ikaunieks (1), Dimitrijs Kohanovs (12), Sandis Pētersīlis (27), Nauris Driksna (7), Kārlis Sudārs (7), Arvis Aizsilnieks (10), Kristaps Ķezis, vārtsargs Vladimirs Kišņakovs.
Ar komandu kopā bija tās galvenais sponsors Harijs Lucāns un Anna Ikauniece.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto