Uz Cēsu dzelzceļa pārvaldes dāvātā ceļojošā kausa izcīņas sacensībām 64 lauciņu dambretē, kuras hosteļa „Putniņkrogs" viesmīlīgajās kafejnīcas telpās notiek katra gada trešajā decembra sestdienā, devās arī Madonas novada spēcīgākie dambretisti.
Organizatori jau pirms sacensību sākuma izteica pateicību Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram Mārim Gailumam par sagādāto ērto transportu, jo vietējie dambretisti viens pēc otra puteņa dēļ savu līdzdalību atteica. Iznāk, ka madonieši septiņu cilvēku sastāvā izglāba šo sacensību norisi. Sadzīves traumas dēļ mājās bija jāpaliek saikavietim Aivaram Briedim. Bet cīnīties bija gatavi dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, kalsnavieši Zelma Svilāne un Herberts Millers, saikavietis Mārtiņš Šulmanis, madoniete Aina Ivanova, liezērietis Elmārs Krampe, kā arī Lubānas novada meirānietis Valdis Mass. Mājiniekiem bija tikai trīs pārstāvji. Labi, ka sacensības kuplināja divi igauņi, līdz ar to sacensības ieguva arī starptautisku statusu. Vēl bija pārstāvēta Sigulda, Līgatne, Rīga, Ikšķile. Tādējādi sestajā kausa izcīņā tomēr „salasījās" 16 dalībnieki, kas gan bija mazāk nekā iepriekš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.01.2013.
Autors: M. VĪRS