Aprīlī Madonas novada sporta veterāni papildināja savu punktu bagāžu Latvijas pašvaldību sporta veterānu 48. sporta spēļu kopvērtējumā, startējot Bauskā dambretē un Ventspilī volejbolā.
Nedaudz veiksmes pietrūka V-50 grupas volejbolistiem kungiem, kam nācās samierināties ar astoto vietu. Lielākas cerības tika liktas uz dambretistiem, kas Bauskā ieradās ar divām komandām, un viņi tās attaisnoja, veiksmīgi cīnoties ar citām līderkomandām.
Jau kopš starta kārtām madoniešu pirmā komanda (Aina Ivanova, Zelma Svilāne, Valdis Mass, Aivars Briedis, Mārtiņš Šulmanis), cīnoties ļoti rezultatīvi un veiksmīgi, bija līderu vidū. Jāpiebilst, ka pavisam par punktiem cīnījās 80 dambretisti no 17 komandām. Žēl, ka dalībnieču – dāmu grupās bija maz spēlētāju un tām bija jāstartē vienā kopīgā grupā, kas madonietēm nebija izdevīgi. Bet abas madonietes visu sacensību laiku atradās starp līderēm un cīnījās par medaļām. Vienīgo zaudējumu meistarei Zojai Uvačanai sagādāja Zelma Svilāna, un tomēr pirmā sacensību noslēgumā kļuva par čempioni (5 punkti no 7). Skaisti neizšķirtu pret līvānieti Guntu Jaudzemu forsēja Aina Ivanova, apsteidzot savu komandas biedreni Zelmu (labāks koeficients) un saņemot bronzas medaļu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.05.2011.
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS,
komandas pārstāvis