Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Puiši spēlēja lieliski

Redakcija

Autors • 25.05.2009.

Puiši spēlēja lieliski
Burtu lielums

Gulbenē, Balvos un Viļakā notika Latvijas Skolu kausa izcīņas finālsacensības. Lieliski tajās startēja Madonas rajona zēnu komandas.

Varakļānu vidusskola vecākajā grupā kļuva par čempioni, bet Madonas pilsētas 2. vidusskola vidējā grupā ierindojās 3. vietā.

Pirmajā sacensību dienā varakļānieši spēlēja Gulbenē. Pirmā spēle ar Preiļu 1. pamatskolu beidzās ar uzvaru, gūstot rezultātu 1 : 0, tad sekoja neizšķirts iznākums (0 : 0) ar Gulbenes vidusskolu un ar Balvu ģimnāziju (1 : 1). Otrajā dienā tika gūta uzvara pār Brocēniem ar rezultātu 2 : 0, kas deva uzvaru kopvērtējumā. Komandā spēlēja Sandis Valenieks, Rolands Pastars, Daniels Garančs, Mikus Jukšinskis, Daniels Zeps, Ģintars Latkovskis, Dāvis Mesters un Roberts Siksalietis. Komandas treneris ir Juris Daleckis.

Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda pirmajā dienā spēlēja Viļakā. Tur ar rezultātu 7 : 1 puiši uzvarēja Kārsavas vidusskolu un ar rezultātu 3 : 0 – Rankas pamatskolu, bet zaudēja Ilūkstes vidusskolai ar rezultātu 0 : 2. Otrajā dienā nācās piekāpties arī Rīgas 25. vidusskolai (0 : 2), un galarezultātā – 3. vieta. Komandā spēlēja Normunds Cielavs, Nauris Timofejevs, Andrejs Markevičs, Ivo Cielavs, Ivans Narkovskis, Aleksandrs Narkovskis, Raivo Milkevičs, Ivans Ņiņiks, Vadims Sitņikovs, Oskars Zeps, Didzis Mednis, Vjačeslavs Arefins un Vitālijs Podgornijs. Komandas treneris ir Sergejs Sidorenkovs.

Autors: ARNIS MARTUSEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px