Šajā sezonā Madonas BJSS basketbola nodaļa ir apvienojusies ar Jēkabpils sporta skolas basketbolistiem un Swedbank Jaunatnes basketbola līgā startēs kopā.
Lai varētu parādīt „zobus" spēcīgajām Rīgas un citām lielākajām Latvijas pilsētu basketbola komandām, SJBL 1. divīzijā spēlēs labākie puiši, cītīgākie treniņos un mācībās, bet 2. divīzijā – visi ar iespēju progresēt un centību pakāpties uz augšu.
Gan 1., gan 2. divīzijā komandu sauks "Madona/Jēkabpils", un tā spēlēs abās divīzijās – U-14 (1998. g. dz.), U-15 (1997. g. dz.), U-16 (1996. g. dz.), U-17 (1995. g. dz.) un U-19 (1993. g. dz.) vecuma grupās. U-13 (1999. g. dz.) un U-12 (2000. g. dz.) vecuma grupu komandas jeb vēl Mini (Austrumi) startēs atsevišķi. Tāpēc aicinām visus audzēkņus cītīgi uzlabot un pilnveidot basketbola spēles prasmi treniņu nodarbībās, apmeklēt ģimenes ārstu un līdz 9. septembrim nokārtot visas formalitātes Madonas BJSS.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.09.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris