Aizvadītas pēdējās 1. apļa spēles SJBL 1. un 2. divīzijā starp zēnu komandām.
3. decembrī 1. divīzijas komandas "Madona/Jēkabpils" basketbolisti viesojās Rīgā un cīnījās pret BS "Rīga/Pārdaugava" komandām. Piecu spēļu summā tika izcīnīta tikai viena uzvara, ko spēja paveikt U-16 komanda (95 : 72). Madonas puišu loma šajā uzvarā bija visai liela (T. Kohanovs – 21, M. Liberts – 14, K. Bitels – 10, J. Burkevičs – 9 punkti). U-14 grupā mūsējiem – zaudējums (37 : 79, M. Kalniņš – 18 p.).
U-15 grupā spēles rezultāts – 73 : 92 (Z. Raimo – 24, E. Lazdups – 17 p.), U-17 grupā – 71 : 96 (K. Pērkons – 13 p.), U-19 grupā – 51 : 70 (M. Cīrulis – 12 p.).
4. decembrī Jēkabpilī mājas spēlēs uzņēmām Liepājas komandas. Mājas spēlēs, kā jau ierasts, sekmes ir labākas. Arī Jēkabpilī tika izcīnītas divas uzvaras, ko paveica U-15 komanda (81 : 70, Z. Raimo – 23, E. Lazdups – 17 p.) un U-16 komanda (83 : 60, T. Kohanovs – 15, K. Bitels – 15 p.). Zaudējums piedzīvots U-14 grupā (59 : 82, D. Sakne – 8 p.), U-17 grupā (60 : 120, M. Liberts – 14 p., M. Gailums – 13 p.) un U-19 grupā (77 : 88, M. Cīrulis – 9 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.12.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto