"Stars" jau rakstīja, ka skolēnu brīvlaikā Madonā notika pašu jaunāko basketbolistu turnīrs „Dumle kauss". Uz to Madonā pulcējās 12 komandas, un divās dienās notika 21 spēle.
Piecas no komandām bija Madonas BJSS pārstāvētās. U-11 vecuma grupā 9 komandu starpā divas bija mūsu, bet jaunākajā, U-10, grupā trīs komandas uzdrošinājāmies pieteikt tikai mēs, Madonas, Ērgļu un Cesvaines treneri.
Jaunākajā grupā stafetes bija ļoti saspringtas, jo zēni vēl tikai mācās pašus vieglākos basketbola spēles elementus. Spēles gan vēl nelīdzinājās īstajam basketbolam, bet cīņasspars sita augstu vilni. Komandu sadalījums pa vietām ir šāds: "Madona 2", "Madona 1", "Ērgļi".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.11.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto