2. jūnijā Madonā pilsētas svētku ietvaros Priežu kalna basketbola laukumos notika ielu basketbola turnīrs „Topbumba 2007". Tās šogad pēc kārtas ir jau 14. sacensības.
Šogad 1. posmā 6 vecuma grupās startēja 39 komandas. Par stiprākajām komandām 1. posmā kļuva: D2 grupā (1996. g. dz. un jaunāki) komanda „Crosovers" (E. Lazdups, K. Lancmanis, Z. Raimo, N. Bajārs, K. Bitelis); D1 grupā (1994.-1995. g. dz.) komanda „Brīvie zirgi"
(V. Kārkliņš, J. Brīvība, R. Eglītis); C grupā (1992.-1993. g. dz.) komanda „Lubāna" (U. Salenieks, A. Saulīts, E. Trokša): B grupā (1990.-1991. g. dz.) komanda „Saule lec, zaķi lec, opels nelec!" (Mā. Utināns, A. Akmentiņš, J. Krauze); A grupā (1988.- 1989. g. dz.) komanda „Šketi"
(J. Iškāns, I. Tonnis, J. Arcimovičs); V grupā (1987. g. dz. un vecāki vīri) komanda „Say my name!"
(A. Lazdups, M. Sokolovs, J. Vācietis,
K. Vācietis, B. Kļaviņš).
Soda metienu konkursā uzvarēja Rihards Actiņš, bet trīspunktu metienus visprecīzāk izpildīja Mārtiņš Broks.
Uz tikšanos 30. jūnijā!
Autore: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris
EDGARA BĒRZIŅA foto