Ar spēlēm 26. un 27. novembrī Madonas BJSS U-12 un U-13 zēnu komandas noslēdza pirmā posma sacensības mini Austrumi Swedbank Jaunatnes basketbola līgā.
26. novembrī aizvadījām spēles Rēzeknē. Uz šo posmu pilnīgi nebija gatava U-13 zēnu komanda, kas knapi nokomplektēja nepieciešamo minimālo 8 spēlētāju sastāvu. Dažiem spēlētājiem bija pasākumi citās profesionālās izglītības skolās, dažiem – ar vecāku palīdzību bija neatliekamas svinības, un trīs bija slimi, bet tie, kas tomēr spēja ierasties, cīnījās godam ar 100 procentu atdevi. Tomēr Rēzeknes „Ezerzemes" komanda izrādījās stiprāka (36 : 56, N. Skripka – 13 p.). Šai komandai sekoja arī otrs zaudējums 27. novembrī Krāslavā (40 : 49, N. Skripka – 18 p.).
Pirmajā posmā U-13 puišu komanda izcīnīja 3 uzvaras, bet 6 reizes spēcīgāki bija pretinieki, un Austrumos 10 komandu konkurencē madonieši ierindojās 7. vietā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.12.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto