Volejbols ir populāra spēle, jo 2011./2012. gada sezonā Madonas novada atklātajam čempionātam vīriešiem pieteikušās 13 komandas.
Kā informē Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators Māris Gailums, līdz pieteikumu iesniegšanas beidzamajam datumam – 26. oktobrim – saņemti 13 komandu pieteikumi no Madonas, Lubānas un Ērgļu novada. – Pēc ilgāka pārtraukuma čempionātā spēlēs arī Praulienas un Ļaudonas komandas, bet no Mārcienas pieteikušās pat divas komandas, – komentē M. Gailums.
Komandas katra ar katru izspēlēs divus riņķus, pēc kuriem čempionātu turpinās pirmās sešas komandas. Katrai komandai priekšsacīkstēs būs jānospēlē 24 spēles. 6. novembrī spēles sāksies Ļaudonā, Ērgļos un Madonas pilsētas 2. vidusskolā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ