Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Piedalās Eiropas čempionātā veterāniem

Redakcija

Autors • 04.04.2011.

Piedalās Eiropas čempionātā veterāniem
Burtu lielums

No 16. līdz 20. martam Beļģijas pilsētā Ģentē uz VIII Eiropas čempionātu telpās vieglatlētikā veterāniem sabrauca 3406 sporta seniori.

Pavisam bija pārstāvētas 44 valstis. Viskuplākais sportistu skaits bija no Vācijas – 633 dalībnieki, Francijas – 473 dalībnieki, Beļģijas – 421 dalībnieks. Uz Beļģiju devās 30 Latvijas vieglatlētu visās vecuma grupās.
Mūsu pārstāvju vidū bija vairākkārtējie Eiropas un pasaules veterānu čempioni un medaļu īpašnieki – bijusī madoniete Laila Pētersone (Nagle), soļotājs Zigurds Irbe un vēl citi. Dalībnieku vidū bija arī Santa Jokuma un Arvīds Zeps no Varakļānu novada, Dace Saulīte no Madonas.
Kā veicās mūsu delegātiem? Piektajā vietā lodes grūšanā ierindojās Santa Jokuma (W-35) – 10,92 m, bet diska mešanā viņai sestā vieta – 32,70 m. Arvīdam Zepam 3000 m skrējienā – devītā vieta. Lailai Pētersonei – 2. vieta augstlēkšanā,
3. vieta – trīssoļlēkšanā un 4. vieta – tāllēkšanā.
Ļoti kupli Ģentē bija pārstāvēti mūsu soļotāji – bija pieteikti 13 sportistu. Dace Saulīte 3 km soļojumā telpās ierindojās 9. vietā, 5 km soļojumā ielās – 10. vietā. Patiess prieks par sieviešu soļotāju komandas (W-40) izcīnīto sudraba medaļu komandu vērtējumā, jo Latvijas sporta veterānu kustības vēsturē šī bija pirmā reize, kad soļošanā tika pieteikta sieviešu komanda.

Autore: DACE SILA

Foto no personiskā arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px