Šā gada pirmā puse jau aiz muguras, un ar jau tikpat kā aizvadīto nedēļu jūlijs ievadījis gada otro pusi. Aktīvi to vada arī sportisti, stenda šāvēji, gatavojoties, nu jau laikam jāsaka – reģiona, atklātajam čempionātam šaušanā ar gludstobra ieročiem.
Tātad nākamās nedēļas nogalē zemnieku saimniecības „Palejas" šautuvē notiks atklātā čempionāta otrā kārta, kas parasti jau diezgan stabili iezīmē čempionāta iespējamos uzvarētājus. Protams, tas nav kā klintī iecirsts, savas iespējas lietas mainīt var būt arī trešajai kārtai. Jāatgādina, ka pirmajā kārtā šogad uzvarēja tuvāko kaimiņu, gulbeniešu, komanda.
Bet pagaidām tie, kas iecerējuši piedalīties un turpināt cīņu, aktīvi trenējas kustīgo mērķu medīšanā un, kā smejies, pēc treniņiem birstē stroķus, lai pavisam drīz – jau 11. jūlijā – tiktos uz sacensību ugunslīnijām.
OĻĢERTA SKUJAS teksts un foto