Latvijas "Nordea" jaunatnes čempionāta futbolā U-14 grupas pirmās spēles notika Balvos.
Komanda "Madonas BJSS/Varakļāni" pirmajā spēlē cīnījās neizšķirti (1 : 1) ar komandu "Mārupe/Balvu SC".
Vārtus guva Daniels Zeps. Otrajā spēlē nācās atzīt FB "Gulbene 2005" pārākumu (5 : 1). Vienīgos vārtus guva Daniels Garančs.
Pārējie rezultāti – FK "Ilūkste" : FB "Gulbene 2005" – 1 : 1; FK "Ilūkste" : FK "Alūksne" – 3 : 1; Rēzeknes SK "Blāzma" : "Mārupe/Balvu SC" – 2 : 1; FK "Alūksne" : SK "Blāzma" – 2 : 2.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS